preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Vladimir Nazor" Đakovo

Login
OKVIRNI VREMENIK PISANIH
PROVJERA ZNANJA 
2.polugodište

  

 

 

 

 

VRIJEME

 

VIRTUALNA ŠETNJA

 POPIS UDŽBENIKA I DOM-A
  ZA ŠKOLSKU GODINU

      2020./2021.

 
 
 
 
 
Anketa
Ovu školsku godinu namjeravam završiti s:





RAZREDNA PRAVILA 2014.

 

 

ZANIMLJIVOSTI NAŠE ŠKOLE

Želite se baviti nekim sportom, a ne znate kojim…?

Volite plesati i pjevati, a ne znate gdje…?

Možda u ovim prijedlozima pronađete baš svoj hobi!!!

 

 

ŠKOLSKI INKLUZIVNI DOKUMENT

 

Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Korisno

Školsko zvono

Prijepodne

1. sat       8.00   -   8.45

2. sat       8.50   -   9.35

3. sat       9.50  -  10.35

4 .sat     10.45  -  11.30

5. sat     11.35  -  12.20

6. sat     12.25  -  13.10

Poslijepodne

1. sat     14.00  -  14.45

2. sat     14.50  -  15.35

3. sat     15.50  -  16.35

4. sat     16.45  -  17.30

5. sat     17.35  -  18.20

6. sat     18.25  -  19.10

RASPORED INFORMACIJA ZA 2015./2016. GODINU

 

Razredna nastava

 

Razred

Učiteljica

Vrijeme održavanja informacija

Smjena

1.a

Katica Ivančić

Srijeda – 3.sat

neparna

1.b

Ana Grbeša

Ponedjeljak – 4.sat

neparna

1.c

Biljana Knežević

Srijeda – 4.sat

neparna

2.a

Irena Rimac

Petak – 3.sat

parna

2.b

Renata Hostić

Srijeda – 3.sat

parna

2.c

Marija Kovačević

Utorak – 4.sat

parna

3.a

Mira Perić

Srijeda – 5.sat

neparna

3.b

Milica Sabo

Ponedjeljak – 3.sat

Utorak - 2.sat

neparna

3.c

Spomenka Klemen

Četvrtak – 4.sat

neparna

4.a

Marijeta Grubeša

Ponedjeljak – 3.sat

parna

4.b

Vesna Seiter

Petak – 3.sat

parna

4.c

Ljiljana Tandara

Četvrtak – 5.sat

parna

1. i 2.

Maja Pavić

Srijeda – 4.sat ili 0.sat

neparna

3. i 4.

Silvija Portner

Srijeda - 0.sat ili 4.sat 

parna

1. i 2.

Nada Nikolić

Petak – 3.sat

ujutro

3. i 4.

Ana Papić

Utorak – 3.sat

ujutro


 

Predmetna nastava

 

Razred

Razrednik/ica

Vrijeme održavanja informacija

Smjena

5.a

Maja Vuka

ujutro srijeda 12-12.45

poslijepodne četvrtak - 6.sat

 

5.b

Mira Racić

Ponedjeljak – 2.sat

parna

5.c

Erika Pobrić

Utorak – 4.sat

neparna

6.a

Marija Tomić

Četvrtak – 3.sat

parna

6.b

Marijana Slatki

Utorak – 3.sat

parna

6.c

Sanja Vidović

Četvrtak – 2.sat

parna

7.a

Anamarija Josipović

Petak – 4.sat

neparna

7.b

Željka Starčević

Petak – 3.sat

neparna

7.c

Tomislav Češnik

Srijeda – 3.sat

neparna

8.a

Marija Šapina

Srijeda – 2.sat

parna

8.b

Katariba Kuric

Utorak – 2.sat

parna

8.c

Sanja Mandarić

Petak – 2.sat

parna

5.

Kristina Kurcinak

Petak – 3.sat

parna

2. i 5.

Mara Horvatović

Srijeda – 2.sat

parna

8.

Anita Mišković

 Četvrtak - 4.sat

neparna

6. i 7.

Branka Djevenica

Ponedjeljak – 2.sat

neparna

 

Parna smjena:  2., 4., 6. i 8. razredi

Neparna smjena: 1., 3., 5. i 7. razredi

preskoči na navigaciju