preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Vladimir Nazor" Đakovo

Login
OKVIRNI VREMENIK PISANIH
PROVJERA ZNANJA 
2.polugodište

  

 

 

 

 

VRIJEME

 

VIRTUALNA ŠETNJA

 POPIS UDŽBENIKA I DOM-A
  ZA ŠKOLSKU GODINU

      2020./2021.

 
 
 
 
 
Anketa
Ovu školsku godinu namjeravam završiti s:





RAZREDNA PRAVILA 2014.

 

 

ZANIMLJIVOSTI NAŠE ŠKOLE

Želite se baviti nekim sportom, a ne znate kojim…?

Volite plesati i pjevati, a ne znate gdje…?

Možda u ovim prijedlozima pronađete baš svoj hobi!!!

 

 

ŠKOLSKI INKLUZIVNI DOKUMENT

 

Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Korisno

Popis članova vijeća roditelja 2014./2015.

 

POSEBNI ODJELI

 

odjel

član Vijeća roditelja

razrednici

1. i 4.

Marica Vujasinović

Nevenka Ćušić

2. i 5.

Niko Dogan

Mara Horvatović

7.

Blaženka Škegro

Anita Mišković

6. i 8.

Blažević Ora

Branka Djevenica

autisti

Senka Levanić

Marijana Svalina

mlađa sk.

Ana Petrović

Nikolina Posavčević

mlađa sk.

Branka Damjanović

Krasanka Kakaš

srednja sk.

Antonija Stipić

Valentina Maršić

starija sk.

Marija Muškić

Kristina Kurcinak

 

 

PREDMETNA NASTAVA

 

odjel

članovi razrednog odbora

član u Vijeću roditelja

razrednici

5.a

Ladislav Ladić

Ladislav Ladić

Marija Tomić

 

 

   

 

 

   

5.b

Ivana Grejza

Ivana Grejza

Marijana Slatki

 

Valerija Pašalić

   

 

Zoran Ušković

   

5.c

Ivanka Miholjek

Ivanka Miholjek

Sanja Vidović

 

Blanka Vukelić

   

 

Vesna Dragić

   

6.a

Pero Šola

Pero Šola

Anamarija Josipović

 

Žejlka Vončina

   

 

Sanja Aleksa

   

6.b

Ivana Zorić

Ivana Zorić

Željka Starčević

 

Blaženka Bunjevac

   

 

Branimir Krajinović

   

6.c

Stela Taranić

Stela Taranić

Tomislav Češnik

 

Dragan Švraka

   

 

Kristina Rajković

   

7.a

Sanda Peer

Sanda Peer

Marija Šapina

 

Maja Vukadin

   

 

Snježana Markulić

   

7.b

Katarina Nađ

Katarina Nađ

Monika Pančić Simić

 

Marija Mikić

   

 

Ivana Čupić

   

7.c

Ivana Eberhardt

Ivana Eberhardt

Sanja Mandarić

 

Goran Škorić

   

 

Ladislav Ladić

   

8.a

Zdenka Lukić

Zdenka Lukić

Mira Racić

 

Elvira Tot

   

 

Ivan Leko

   

8.b

Petar Barberić

Petar Barberić

Marica Grbeša

 

Lidija Jukić

   

 

Božo Pralas

   

8.c

Ivana Čupić

Ivana Čupić

Erika Pobrić

 

Marija Krajinović

   

 

Zoran Kalman

 

 

 

 

 

RAZREDNA NASTAVA

 

odjel

članovi razrednog odbora

član u Vijeću roditelja

razrednici

1.a

Lana Ivić

Lana Ivić

Irena Rimac

 

Maja Radoš

   

 

Vinka Belvanović

   

1.b

Dajana Teufel

Dajana Teufel

Renata Hostić

 

Davorka Mirković

   

 

Davor Miholjek

   

1.c

Ornela Koprčina

Ornela Koprčina

Marija Kovačević

 

Ivana Ivić

   

 

Ivana Vukadin

   

2.a

Zvonko Pitinac

Zvonko Pitinac

Mira Perić

 

Marija Marinović

   

 

Daria Subašić

   

2.b

Anita Karatović

Anita Karatović

Milica Sabo

 

Renata Mihalj Lučić

   

 

Mirela Tokalić

   

2.c

Ivanka Kelava

Ivanka Kelava

Spomenka Klemen

 

Romina Vrhovac

   

 

Zdravka Drenjančević

   

3.a

Vesna Dragić

Vesna Dragić

Marijeta Grubeša

 

Tomislav Kelbas

   

 

Blaženka Bunjevac

   

3.b

Ivanka Lukić

Ivanka Lukić

Vesna Seiter

 

Kristina Petz

   

 

Zdravka Lovrinčić-Kraljević

   

3.c

Zdenko Kovaček

Zdenko Kovaček

Ljiljana Tandara

 

Sanja Kolak

   

 

Mario Šimić

   

4.a

Dalija Miletić

Dalija Miletić

Katica Ivančić

 

Danijela Carević

   

 

Ivana Letica

   

4.b

Ivana Vukadin

Ivana Vukadin

Marija Kovačević

 

Gorana Bjelobrk

   

 

Martina Matoković

   

4.c

Melita Ugarković

Melita Ugarković

Biljana Knežević

 

Ivana Slišković

   

 

Evica Ljubičić

   

1. i 2. Pis.

Ksenija Celjak

Ksenija Celjak

Maja Katić

 

Danijela Saček

   

 

Blaženka Arlović

   

3. i 4. Pis.

Dalibor Kelić

Dalibor Kelić

Silvija Portner

 

Josip Arlović

   

 

Marija Marićak

   

1. i 2. Iv.

Janja Culjak

Janja Culjak

Nada Nikolić

 

Sanja Sadlek

   

 

Kristina Išasegi

   

3. i 4. Iv.

Manuela Blaško

Manuela Blaško

Natalija Viduka Rajzl

 

Janja Culjak

   

 

Darija Karas

   

 

preskoči na navigaciju