preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Vladimir Nazor" Đakovo

Login
OKVIRNI VREMENIK PISANIH
PROVJERA ZNANJA 
2.polugodište

  

 

 

 

 

VRIJEME

 

VIRTUALNA ŠETNJA

 POPIS UDŽBENIKA I DOM-A
  ZA ŠKOLSKU GODINU

      2020./2021.

 
 
 
 
 
Anketa
Ovu školsku godinu namjeravam završiti s:





RAZREDNA PRAVILA 2014.

 

 

ZANIMLJIVOSTI NAŠE ŠKOLE

Želite se baviti nekim sportom, a ne znate kojim…?

Volite plesati i pjevati, a ne znate gdje…?

Možda u ovim prijedlozima pronađete baš svoj hobi!!!

 

 

ŠKOLSKI INKLUZIVNI DOKUMENT

 

Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Korisno

Djelatnici osnovne škole "Vladimir Nazor"

 

Ravnatelj

  • Andrija Šušak ,prof. proizvodno- teh. obrazovanja 

 


Stručni suradnici

Pedagoginja

  • Verica Kuharić Bučević, dipl. pedagog

 

Psihologinja

  • Karmen Galić, prof. psihologije

 

Defektologinja

  • Kristina Klemen, mag. defektologije

 

Knjižničarka

  • Dubravka Lovrić, prof. hrvatskog jezika i književnosti i dipl. knjižničar

 


 

Razredna nastava

Učiteljice 1. razreda 
  • Marijeta Grubeša
  • Vesna Seiter
  • Ljiljana Tandara

 

Učiteljice 2. razreda

  • Katica Ivančić           
  • Ana Grbeša        
  • Biljana Knežević  

 

Učiteljice 3. razreda 

  • Irena Rimac
  • Renata Hostić
  • Marija Kovačević

 

Učiteljice 4. razreda

  • Mira Perić
  • Milica Sabo
  • Spomenka Klemen

 

PŠ Đak. Pisak

  • Maja Pavić
  • Silvija Portner

 

PŠ Ivanovci

  • Nada Nikolić
  • Natalija Viduka Rajzl 

 


Predmetna nastava

 Hrvatski jezik

  • Tatjana Majačić
  • Mira Racić
  • Maja Vuka

 

 Engleski jezik

  • Ivana Hrastović M.
  • Snježana Krišto
  • Sanja Mandarić
  • Maja Ratkovčić
  • Željka Starčević

 

Njemački jezik

  • Snježana Krišto
  • Sanja Mandarić
  • Željka Starčević

 

 Mađarski jezik

  • Anita Kočiš


Likovna kultura

  • Katarina Kuric

 

 Glazbena kultura

  • Davor Vuka

 

Tjelesna i zdravstvena kultura

  • Ivica Goluža
  • Marko Vuić

 


Matematika

  • Vesna Bonić
  • Marijana Slatki
  • Ivanka Šarić
  • Marija Tomić

 

 Fizika

  • Vesna Bonić

 

 Tehnička kultura

  • Sanja Vidović

 

Informatika

  • Jasna Mikić
  • Marija Tomić


 Priroda – Biologija

  • Marica Grbeša
  • Marica Matijaković
  • Ana Maršić

 

Kemija

  • Marica Grbeša

 


Povijest

  • Tomislav Češnik
  • Petar Mikuš

 

Geografija

  • Marija Šapina

 


Vjeronauk

  • Anamarija Josipović
  • Martina Petrović
  • Erika Pobrić


 Učitelj defektolog

  • Jelena Lucić
  • Branka Djevenica
  • Mara Horvatović
  • Krasanka Kakaš
  • Kristina Kurcinak
  • Valentina Maršić Klarić
  • Anita Mišković
  • Nikolina Posavčević
  • Marijana Svalina

 


Tajništvo i računovodstvo

Tajnik

  • Petar Erceg

 

Računovođa

  • Mandica Vrhovac

 

Blagajnica

  • Ljerka Jurjević

 


Tehničko osoblje

Kućni majstor

  • Zdenko Erceg

 

Ložač

  • Goran Brevulj 

 

Medicinska sestra

  • Verica Miličević

 

Kuharica

  • Branka Tosenberger                       
  • Marina Ljubas                    

                                               

Spremačica       

  • Jelica Budimir                   
  • Draženka Bujdoš                            
  • Ankica Glavačević                          
  • Anica Hodak                     
  • Zlatka Karas                      
  • Katica Šestak                      
  • Klaudija Mitrović                             

 

preskoči na navigaciju