Nakon što je 13. veljače održana školska razina Natjecanja iz kemije, na županijsku su razinu pozvana dva naša učenika: Toni Zetović i Karlo Raspudić iz 8. razreda. Natjecanje će se održati 11. ožujka u Osijeku, a našim mladim kemičarima želimo puno uspjeha! (piše: učiteljica kemije i biologije Ana Grizelj)
DOPUNSKI RAD – OBAVIJEST ZA UČENIKE
Obavještavamo učenike koji su upućeni na dopunski rad da će se isti održavati od 23. do 29. lipnja 2026. godine prema sljedećem rasporedu: Dopunski rad iz hrvatskog jezika za učenike 5. razreda održavat će se u terminu od 8:00 do 9:30 sati. Dopunski rad iz fizike za...





