Autor: Mira Racić, 1. 4. 2021.

OSNOVNA ŠKOLA „VLADIMIR NAZOR“

Klasa: 112-01/21-01/24

Urbroj: 2121-15-21-1

U Đakovu, 1. travnja 2021.

Osnovna škola „ Vladimir Nazor „ Đakovo  raspisuje

za zasnivanje radnog odnosa na poslovima

• SPREMAČICA – 1 izvršitelj na određeno vrijeme s punim radnim vremenom.

POSEBNI UVJETI: Pored općih uvjeta sukladno općim propisima o radu kandidati trebaju ispunjavati i posebne uvjete:

•  Završena osnovna škola
  • Nepostojanje zapreke za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Uz pisanu prijavu kandidat je dužan priložiti:

• životopis
  • dokaz  o stečenoj stručnoj spremi ( neovjerena preslika)
  • potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, elektronički zapis o radno pravnom statusu (izuzev osoba bez staža)
  • uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv njega ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od 1 mjeseca.

Vrednovanje kandidata:

Prije traženja prethodne suglasnosti za zasnivanje radnog odnosa provest će se postupak vrednovanja kandidata sukladno odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja. Pozivaju se kandidati da u prijavi navedu stečene kompetencije iz članka 14. navedenoga pravilnika, te prilože dokaze o istima.

Pravilnik o načinu i postupku zapošljavanja dostupan je na web stranici škole: http://os-vnazor-dj.skole.hr , link: dokumenti.

Kandidat koji namjerava koristiti pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti isprave kojima dokazuje status osobe koja ima prednost pri zapošljavanju kao i isprave kojima dokazuje ispunjavanje uvjeta za ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju.

Prednost pri zapošljavanju prema posebnom zakonu ostvaruje se kod jednakih uvjeta nakon provedenog postupka vrednovanja.

Poveznicu na internetsku stranicu Ministarstva na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju:

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Prijave slati zaključno sa 9. 4. 2021.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostaviti na adresu:

Osnovna škola „ Vladimir Nazor “, 31400 Đakovo, Kralja Tomislava 18,

s naznakom „Za natječaj“.

O rezultatima izbora kandidati će biti obavješteni putem mrežne stranice Škole

Ravnatelj: Andrija Šušak, prof.