Autor: Snježana Krišto, 19. 12. 2019.

OSNOVNA ŠKOLA „VLADIMIR NAZOR“

Klasa: 112-01/19-01/158

Urbroj: 2121-15-19-1

U Đakovu, 19. prosinca 2019.

Osnovna škola „ Vladimir Nazor „ Đakovo  raspisuje

za zasnivanje radnog odnosa na poslovima

• UČITELJ/ICA engleskog jezika - 1 izvršitelj na određeno vrijeme s punim  radnim vremenom
  • UČITELJ/ICA engleskog jezika - 1 izvršitelj na određeno vrijeme s nepunim  radnim vremenom ( 4 sata tjedno )
  • UČITELJ/ICA njemačkog jezika - 1 izvršitelj na određeno vrijeme s nepunim  radnim vremenom ( 19 sati tjedno )

POSEBNI UVJETI: Pored općih uvjeta sukladno općim propisima o radu kandidati trebaju ispunjavati i posebne uvjete:

• Poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma u mjeri koja omogućava izvođenje odgojno-obrazovnog rada
  • Odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja – sukladno članku  105. Zakona o odgoju    i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 94/13., 152/14., 7/17. i 68/18.).
  • Nepostojanje zapreke za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz pisanu prijavu kandidat je dužan priložiti:

• dokaz  o stečenoj stručnoj spremi ( neovjerena preslika)
  • dokaz o državljanstvu
  • potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, elektronički zapis o radno pravnom statusu (izuzev osoba bez staža)
  • uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv njega ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od 1 mjeseca.
  • životopis

Kandidat koji namjerava koristiti pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti isprave kojima dokazuje status osobe koja ima prednost pri zapošljavanju kao i isprave kojima dokazuje ispunjavanje uvjeta za ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju.

Poveznicu na internetsku stranicu Ministarstva na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju:

Prijavom na natječaj, a sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (GDPR) kandidat daje izričitu privolu Osnovnoj školi „Vladimir Nazor“, Đakovo kao voditelju zbirke osobnih podataka, da može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati osobne podatke kandidata u svrhu natječajnog postupka.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Prijave slati do zaključno 27. 12. 2019.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostaviti na adresu:  Osnovna škola „ Vladimir Nazor “, 31400 Đakovo, Kralja Tomislava 18,

s naznakom „Za natječaj“.

O rezultatima izbora kandidati će biti obavješteni putem mrežne stranice Škole http://os-vnazor-dj.skole.hr/

V.d. Ravnatelja:

Andrija Šušak, prof., v.r.