Autor: Jasna Mikić, 3. 11. 2016.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

U školskom dvorištu počele su se odvijati aktivnosti vezane uz radove na fasadi naše škola. Svakodnevno možemo biti izloženi opasnosti od ozljeđivanja stoga vas molimo da se pridržavate uputa koje vam upućuje ravnatelj i učitelji škole.

1. Svi učenici i učitelji ulaze i izlaze na glavni ulaz u zgradu.

2. Zbog gustog prometa u ulici učenici čim dođu u školu ulaze na glavni ulaz ne čekajući ispred škole. Ujedno molimo učenike da u školu ne dolaze prerano kako ne bi morali dugo čekati početak nastave.

3. Strogo je zabranjeno zalaziti na gradilište tj. dolaziti u blizinu skela i građevinskog materijala.

4. Prozori gdje su postavljene skele ne smiju se otvarati. Učionica se zrači na način da se otvore vrata učionice.

5. Učenici pod velikim odmorima izlaze na školsko dvorište u pratnji učitelja (koriste lijevi, bočni prolaz i odlaze u stražnji dio dvorišta).

6. Pri odlasku na sat tjelesne i zdravstvene kulture učenici koriste školski prolaz pazeći pritom na odvijanje građevinskih radova.

Svi učenici koji se zateknu na gradilištu škole izlažu se opasnosti, zato molimo za  pridržavanje navedenih uputa