POČETAK ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.
Autor: Andrija Šušak, 4. 9. 2020.

Nastava u novoj školskoj godini počinje u ponedjeljak 7. rujna 2020. godine.

Učenicima neparne smjene prvi nastavni dan nastava počinje u 8,00 sati. U neparnoj smjeni su učenici 3. razreda, 5. razreda, 7. razreda, 2. i 3. razreda posebnih odjela te učenici mlađe, srednje 2, starija 2 istarije 3 odgojno-obrazovne skupine.

U neparnoj smjeni su i učenici 1. razreda, ali za njih nastava prvog dana počinje u 9,00 sati.

Svim učenicima neparne smjena nastava od utorka, 8. rujna 2020. počinje u 8,00 sati.

Učenicima parne smjene prvi nastavni dan nastava počinje u 11,00 sati. U parnoj smjeni su učenici 2. razreda, 4. razreda, 6. razreda, 8. razreda, 4., 6. i 7. razreda i 5. razreda posebnih odjela te učenici srednje 1, srednje 3 i starije 1 odgojno-obrazovne skupine.  Svim učenicima parne smjene nastava od utorka, 8. rujna 2020. godine počinje u 14,00 sati.

Učenicima PŠ Pisak nastava prvog nastavnog dana počinje u 8,00 sati, a učenicima PŠ Ivanovci u 8,00 sati prvi razred, a u 8,30 učenicima drugog, trećeg i četvrtog razreda.

Prihvat svih učenika je u školskom dvorištu na za to određenom mjestu za svaki razredni odjel.

Posebno napominjemo da učenici u školu trebaju dolaziti 10 minuta prije početka nastave.

Roditelji ne mogu s djecom ulaziti u školsku zgradu. Roditelji koji dovode svoje dijete u školu predat će ga učitelju u školskom dvorištu.

U ovoj školskoj godini učenici će se preobuvati. Svaki učenik je dužan svaki dan u školu  donijeti papuče za preobuku.

Redovna nastava se održava po modelu A (svi učenici su na nastavi u školi).

Izborna nastava za sve učenike razredne nastave odvijat će se u redovnom raspredu sati.

Svi drugi oblici nastave u kojima se miješaju učenici više razrednih odjela (dodatna, dopunska i izborna nastava te izvannastavne aktivnosti) održavat će se po modelu B (miješani model) ili po modelu C (online nastava) o čemu će učenici i roditelji biti na vrijeme obaviješteni.

Nastavni sat trajat će 40 minuta. U uporabi neće biti školsko zvono.

Roditelji ne smiju ulaziti u zgradu škole. U slučaju da imaju neke manje upite, trebaju to učiniti u dvorištu škole (s učiteljem ili razrednikom), telefonskim putem ili mailom. Roditelji mogu doći u školu po pozivu razrednika, stručno-razvojne službe ili ravnatelja.

Roditelji učenika razredne nastave, posebnih odjela i skupina dužni su kod kuće učeniku izmjeriti temperaturu te to zapisati u informativku koju će učenik donijeti sa sobom u školu. Učenici predmetne nastave temperaturu mjere kod kuće i nisu dužni donositi zapis o tome u školu.

Sve dodatne informacije vezane za početak nove školske godine možete pročitati u priloženom dokumentu.

Ravnatelj  škole:                                                                                  Andrija Šušak, prof.

Priloženi dokumenti:
Pocetak_nastavne_godine_organizacija.doc (437.50 KB)