Obavijest učenicima osmog razreda
Autor: Andrija Šušak, 21. 7. 2020.

U srijedu, 22. srpnja 2020. godine u 12,00 sati zaključat će se liste prioriteta kandidata za upis u prvi razred srednje škole. Do 12,00 sati toga dana još možete birati obrazovne programe, a nakon toga će biti omogućen dohvat prijavnica.

Molimo vas da detaljno pročitate obavijest na stranici  https://www.upisi.hr/ pod nazivom Istječe rok za prijavu obrazovnih programa.

Da bismo učenicima olakšali ispis prijavnice, potpisivanje učenika i roditelja te dostavljanje prijavnica razrednici koja je dužna u sustavu označiti da je zaprimila prijavnicu, škola je načinila raspored ispisa prijavnica.

Ispis prijavnica, potpisivanje i označavanje u sustavu bit će prema sljedećem rasporedu:

8. a razredni odjel u 8,00 sati

8. b razredni odjel u 9,30 sati

8. c razredni odjel u 11,00 sati.

Ispis, potpisivanje i zaprimanje prijavnica bit će u učionici informatike u suterenu zgrade. Učenici i roditelji će istodobno, na usmeni zahtjev, od članova povjerenstva za upis dobiti sve potrebne informacije i odgovore na pitanja.

Molimo vas da se tijekom ovog postupka pridržavate sljedećih uputa:

• učenik i roditelj dolaze u zakazanom vremenu pred dvorišni desni ulaz
  • učenik i roditelj trebaju imati masku i vlastitu kemijsku olovku
  • učenici trebaju ponijeti sa sobom svoje korisničko ime, lozinku i pin
  • u zgradu ulazi po pet učenika i roditelja abecednim redom, a čim se završi postupak napuštaju školsku zgradu i dvorište
  • na školskom dvorištu i hodniku škole učenici i roditelji trebaju poštivati socijalnu distancu
  • na ulazu u školu zadužena osoba mjeri temperaturu roditeljima (roditelj prije dolaska kod kuće mjeri temperaturu svom djetetu)
  • učenici i roditelji na ulazu dezinficiraju ruke.

U Đakovu 21. srpnja 2020.

Ravnatelj Škole:

Andrija Šušak, prof.